“Nie rozumiemy znaczenia słowa niemożliwe”

W myśl tej zasady, staramy się zrobić wszystko aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy jedną z największych firm w regionie oferującą części samochodowe. Zapraszamy do nas a postaramy się pomóc najlepiej jak potrafimy.

O nas

Auto-Blach Koszalin
Przedstawiciel regionalny Firmy POLCAR – Części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych oraz sprzedaży i montażu markowych szyb samochodowych PILKINGTON.
Głównym profilem działalności firmy jest dystrybucja części samochodowych, zaopatrywanie sklepów motoryzacyjnych oraz zakładów blacharsko-lakierniczych w produkty renomowanych firm zarówno oryginały jak i zamienniki najwyższej jakości.

Od powstania firmy w 1991 roku minęło 26 lat. Ze wszech miar staraliśmy się sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom, przez co zyskaliśmy poważną grupę lojalnych, długoletnich przyjaciół w osobach naszych klientów.

Chcielibyśmy, aby również Państwo znaleźli się w tej grupie. Jest nam bardzo miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę, która zawarta jest na płycie CD oraz w wersji drukowanej. Jesteśmy również regionalnym przedstawicielem firmy POLCAR, który jest największym importerem części w Europie i wybranym z wielu dostawcą części dla największej w Polsce sieci naprawczej PZU S.A i wielu innych renomowanych firm ubezpieczeniowych.

Jako dystrybutor oferujemy dla naszych stałych odbiorców codzienne dostawy części, dogodne warunki płatności, przy większych zamówieniach transport gratis.

Importujemy szyby bezpośrednio od producentów z całego świata, co pozwala nam uzyskać przewagę cenową nad konkurencją. Posiadamy w ofercie szyby do wszystkich typów pojazdów i maszyn.

Oferujemy takie produkty jak:

Auto Części:
Stawiamy na sprawdzonych dystrybutorów. Od lat sprzedajemy części do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i dostawczych.  Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy PolCar, oferującej ponad 120 000 części do pojazdów mechanicznych. Zapytaj o dostępność i ceny. Spełniamy najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

Auto Szyby:

W autoblach myślimy o wszystkich kierowcach, poszukujących tanich szyb, do swoich samochodów. Oferowane szyby samochodowe mają zapewnić Państwu najlepszą jakość w najbardziej przystępnych cenach. Korzystamy z naszego doświadczenia dlatego stawiamy tylko na sprawdzonych dostawców. Oferowane produkty są najlepszej jakości dostępnej na rynku. Co więcej, auto szyby które oferuje sklep, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, oraz pochodzą jedynie ze sprawdzonych, oraz oryginalnych źródeł. Chcemy aby szyby samochodowe które Państwu oferujemy, spełniały Państwa wszelkie oczekiwania.

Auto Blach Rally Team

  • Startujemy w rajdach od 1998 roku
  • Promujemy lokalną kulturę i sport
  • Budujemy własne pojazdy i łączymy pasję
  • Wiele wyróżnień i tytułów

9.00-17.00 Kontakt

94 341 11 28

Zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci postarają się pomóc najlepiej jak potrafią !

Fax: 94 346 90 86
E-mail: biuro@autoblach.pl

Godziny otwarcia

PN – PT: 09:00 – 17:00
SOBOTA: 09:00 – 13:00
NIEDZIELA: ZAMKNIĘTE
1991
Zaczynamy jako mała rodzinna firma
Rozpoczęcie działalności jako mała rodzinna firma. Główna specjalizacja to części samochodowe oraz blacharstwo. Stąd powstała nazwa.

Od początku obracaliśmy się w częściach samochodowych, autobusowych oraz ciężarowych.

2005
Oficjalny przedstawiciel POLCAR
Nawiązanie współpracy z firmą PolCar pozwoliło na znaczny rozwój naszej firmy. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie większy asortyment.

Ponadto jesteśmy największym partnerem Polcar w zakresie części samochodowych oraz Pilkington – szyb samochodowych na pomorzu środkowym.

2017
26 lat doświadczenia!
Dzięki 26 letniemu doświadczeniu zajmujemy się profesjonalnym montażem szyb samochodowych. Zaopatrujemy warsztaty, hurtownie oraz indywidualnych odbiorców na pomorzu środkowym.

Oferujemy ponad 150 tysięcy części z katalogu PolCar do ponad 60 różnych marek samochodów.